Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Надежда 2
560 €
1 095.26 лв.

(8.62 €, 16.86 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:40 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 236 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
4-ти от 8
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

ЕРА Надежда дава под наем тристаен апартамент в Надежда 2.
Разпределение: хол с трапезария и оборудван кухненски бокс.
Две обзаведени спални, една баня с тоалетна, един балкон.
Апартаментът е напълно обзаведен и готов за живеене.
Южно изложение, отлично разпределение, на 200 м. от метростанция Надежда.
Без домашни любимци.
Дава се дългосрочно.

Оферта 3304846
Особености
Обзаведен
Асансьор
За контакт:
0877878879
Брокер:
Емилия Христова
0877 878 879
Офис: ЕРА Надежда
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЕРА НАДЕЖДА
0877 878 879;0899 129 066
ЕРА НАДЕЖДА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
eranadejda.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ж.к Надежда 1, бл. 172, вх. Б, партер
http://era.bg/nadejda
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Надежда 2
Обява: 2d177746281849301

560 €
1 095.26 лв.
История на цената
(8.62 €, 16.86 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Надежда 2

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност