Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Горна баня
313 700 €
613 543.87 лв.

(2 011 €, 3 933.17 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:40 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 224 пъти.
Площ:
156 m2
Етаж:
4-ти от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Не е въведен в експлоатация

Описание на имота:

Представяме ви новострояща се жилищна сграда в един от най-зелените и предпочитани райони на София кв. Горна баня. Проектът е с АКТ 14, с планиран срок за завършване до 24 месеца от откриване на строителна площадка.

Сградата ще бъде изпълнена с висококачествено тухлено строителство, съчетаващо съвременен дизайн и функционалност. В нея ще се предлагат двустайни и тристайни апартаменти с оптимални разпределения, светли помещения и комфортна жилищна среда подходящи както за лично ползване, така и за инвестиция. Предлагат се подземни и надземни гаражи и паркоместа.

Предлаганият от нас апартамент е тристаен 16;
- етаж 4, последен, с невероятна гледка и голяма тераса
- застроена площ: 140.45/ 156.85 кв.м. с общи части;
- разпределение: всекидневна с кухненски бокс, две спални, два санитарни възела, склад, тераса;
- газ, климатик и ток.

Има възможност за закупуване на подземни паркоместа, гаражи и складове.

Оферта 3304652
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0877878879
Брокер:
Мариета Тодорова
0877 878 879
Офис: ЕРА Надежда
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЕРА НАДЕЖДА
0877 878 879;0899 129 066
ЕРА НАДЕЖДА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
eranadejda.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ж.к Надежда 1, бл. 172, вх. Б, партер
http://era.bg/nadejda
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Горна баня